نگهداری و پشتیبانی

خانه نگهداری و پشتیبانی
urld

نگهداری و پشتیبانی

معمولا مشکلات زمانی بوجود می آیند که آمادگی مواجهه با آنها را نداریم ، چنانچه با راه حل های پیشگیرانه ، برنامه ریزی شده و مراقبت و رسیدگی مناسب قابل اجتناب می باشند.
تضمین عملکرد صحیح سیستم های طراحی شده مبتنی بر شبکه انتقال اطلاعات فیبر نوری در گرو نگهداری و پشتیبانی حرفه ای ، تخصصی و مستمر می باشد. سسیتم های مختلف اعم از سامانه های رایانه ای ،شبکه های هوشمند ،شبکه های کامپیوتری سازمان ها ، ادارات و صنایع ، شبکه های انتقال اطلاعات اتوماسیون ها و … مانند هر سیستم فنی و تخصصی دیگر نیازمند رسیدگی و مراقبت ویژه می باشند. کوچکترین اختلال و نا کار آمدی در عملکرد مجموعه می تواند مدیران شبکه ، کارفرما و مشتریان را با بحرانی جدی و جبران ناپذیر در حوضه مالی و زمانی و نیروی انسانی مواجه کند.
شرکت فرانیر با تجربه عملیاتی ویژه در قرارداد نگهداری و پشتیبانی شبکه های فیبر نوری شهری مانند شبکه سازمان حمل و نقل ترافیک مشهد و راه آهن استان خراسان رضوی و به کارگیری از تجربه ، تخصص و ابزارآلات مهندسی در حوزه نگهداری و پشتیبانی قادر به ارائه خدمات به صورت ارائه راهکارهای برنامه ریزی شده ، پیشگیرانه و اضطراری می باشد.
بخشی از بسته ی خدمات نگهداری و پشتیبانی
نگهداری و پشتیبانی از تجهیزاتPassive شبکه شامل: کابل، داکت، پچ­پنل ، رک ، حوضچه ، مفصل ها و باکس ها
نگهداری و پشتیبانی از تجهیزات Active شبکه شامل: سوییچ، روتر و مودم ADSL ، مدیا کانورتور ها ، مبدل ها
نگهداری و پشتیبانی از تجهیزات اتاق سرور شامل: رک، سرور و UPS
سرویس های دوره­ای کنترل و مانیتورینگ و تست های اپتیکی – پاکسازی پورت ها و کانکتورها و نقاط انشعاب
تهیه مشخصات کامل سرورها، سیستم ها، سوئیچ ها ، روتر ها
ارایه ی شناسنامه ی تجهیزات ، مسیر کابل ها ، اتاق کابل و تجهیزات پسیو و اکتیو و . . .
فرانیر ، مدعیست با ارائه بهترین راهکارها ، در زمینه پشتیبانی و نگهداری شبکه های فیبر نوری از پیشگامان این عرصه می باشد ما تنها شبکه شما و تجهیزات آن را نگهداری نمی کنیم . باحذف ریسک ها و تهدیدات برند شما را نگهداری می کنیم .