راهکارهای FTTX

خانه راهکارهای FTTX
      
Picture2
      

راهکار های اتصال فیبر نوری به هر نقطه

ارتباط تصویری لحظه به لحظه ( آنلاین ) ، اینترنت بدون محدودیت سرعت ، انتقال صدا و داده های صوتی ، پخش صوتی و تصویری تلویزیون HD ، انتقالاطلاعات شبکه های رایانه ای ، انتقال داده سیگنال های الکتریکی نیروگاه ها و صنایع ، انتقال داده در شبکه های بزرگ شهری ، انتقال داده سازمان ها و ادارات ، ارتباطات در مراکز دانشگاهی و تفریحی ، انتقال صدا و تصاویر دوربین های امنیتی و سیستم های نظارتی و اتقال داده ای مخابراتی تلفن های همراه و شبکه های بی سیم و . . . جزییاتی هستند که اهمیت کاربرد های اتصال فیبر نوری را معرفی می کنند.
مزایای بهره مندی از ایجاد شبکه های فیبر نوری در پروژه های مختلف با ماهیت های متفاوت نیازمند رعایت اصول فنی و ارائه لیست تجهیزات و لیست قیمت متناسب با همان پروژه است .
لیست تجهیزات قابل نصب در راهکارهای متفاوت

 

شرکت فرانیر ارائه کننده راهکارها و خدمات مهندسی شبکه های فیبر نوری در شرق کشور ، در ارائه این خدمات پیشرو می باشد .راه حل های هر پروژه با توجه به ماهیت اجرا و قابلیت های آن متفاوت می باشد. در هر زمان و هر مکان با بخشفنی و مهندسی شرکت ارتباط برقرار نمایید .تکنسین های گروه طراحی و پشتیبانی با درک دقیق نیاز پروژه ها ،بهترین و کامل ترین راه حل ها با پایین ترین هزینه را به شما معرفی و پروژه شما در کمترین زمان ممکن اجرا خواهد شد .